Informacje

Informacje o Żłobku Elfik

O Nas

Żłobek Elfik jest placówką, która swoją działalność rozpoczęła we wrześniu 2016 roku. Jednak nasze doświadczenie w wychowaniu i edukacji dzieci jest o wiele dłuższe. Od 2009 roku prowadzimy Niepubliczne Przedszkole Elfik zlokalizowane na osiedlu Choiny. Od tego czasu spod naszych skrzydeł na drogę dalszej edukacji wyszło wielu szczęśliwych, pewnych siebie oraz doskonale przygotowanych do kontynuowania edukacji w szkole absolwentów; a wraz z nimi zadowolonych z naszych działań rodziców.

Postanowiliśmy zatem zająć się opieką i wychowaniem również młodszych dzieci – dlatego właśnie postał Żłobek Elfik.

Naszym priorytetem w codziennej pracy z dzieckiem jest dbanie o jego całościowy, wszechstronny i harmonijny rozwój, zarówno poznawczy jak i emocjonalno-społeczny. Każdy wychowanek naszego żłobka jest traktowany podmiotowo; szanujemy poczucie indywidualności każdego dziecka i dajemy mu wsparcie w nawiązywaniu relacji społecznych oraz w zdobywaniu nowych doświadczeń.

Każdy wychowanek naszego żłobka jest traktowany podmiotowo; szanujemy poczucie indywidualności każdego dziecka i dajemy mu wsparcie w nawiązywaniu relacji społecznych oraz w zdobywaniu nowych doświadczeń.

Tworzymy takie środowisko i warunki, w których dziecko stopniowo wyrabia w sobie postawę samodzielności: uczy się podejmowania decyzji, sposobów radzenia sobie z problemami i rozwiązywania konfliktów.

Chcemy, aby nasz żłobek dawał każdemu dziecku solidne podstawy intelektualne iemocjonalne do późniejszych zmagań przedszkolnych, a później szkolnych.

Nasz żłobek jest przyjazny zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców; zależy nam na tworzeniu takiego miejsca, w którym dzieci spędzając czas z rówieśnikami, będą się czuły szczęśliwe i bezpieczne.

Drogi Rodzicu!

Jeśli myślisz o przyszłości swojego dziecka i chcesz zainwestować w jego rozwój, to nasz żłobek ELFIK jest doskonałym miejscem aby Twoje dziecko miało udany START W PRZYSZŁOŚĆ!

Doskonale wykwalifikowana kadra, przyjazne, nowoczesne i multimedialne sale zabaw, oraz bogata baza dydaktyczna zagwarantują Twojemu dziecku wszechstronny rozwój i przygotowanie do przedszkola!

Najnowsze wiadomości

Facebook